Recepty na domáce mäsové marinády na grilovanie. Výber z piatich variant

Chcete organizovať grilovaciu párty s tým správne namarinovaným mäsom?

Existuje množstvo skvelých variantov na naloženie mäsa.

My vám prinášame tie najlepšie recepty na marinády na mäso, vďaka ktorým bude vaša grilovačka ako od masterchefa.

Marináda na kura, krkovicu, rebrá, bravčové. Máme ich všetky!

To bolo našich 5 marinád. Pýtate sa, čo za mäso dať na gril? Skúste napríklad grilované kuracie , na ktorý nájdete recepty aj na našom webe.

Prečo je práve elektrický gril tým ideálnym?

Pre tých, ktorí si v elektrických griloch príliš nevyžívajú, máme dobrú správu. Bolo vykonaných už dosť testov so známymi kuchármi, ktoré nepreukázali rozdiel medzi pokrmom ugrilovaným na elektrickom grile a medzi plynovým či grile na uhlí.

Elektrické grily sú čoraz viac obľúbené najmä medzi ženami. Tie sú podľa nich bezpečnejšie a jednoduchšie na obsluhu. Tiež sú vydarené aj čo sa týka dizajnu.

Navyše je možné tento gril využívať aj v zime. Stačí ho jednoducho umiestniť pod digestor v kuchyni a môžete si tak grilované pokrmy užívať po celý rok a to bez ohľadu na počasie!

Ako však vybrať ten pravý, s ktorým budete spokojní? Máme pre vás test 6 kontaktných elektrických grilov , ktorý vám pomôže s jeho výberom.

Tip na záver: Mäso si môžete s našimi lahodnými marinádami ugrilovať aj bez grilu. Stačí vám k tomu grilovacia panvica. Akú grilovaciu panvičku z tejto recenzie by ste si vybrali vy?

Napíšte komentár

E-mailová adresa nebude zverejnená a nebude uložená v žiadnej marketingovej databáze. Povinné polia sú označené *.