Raňajky narýchlo aj to go

Pokiaľ je pred vami náročný deň a nestíhate sa výdatne najesť, pripravte si smoothie z čerstvých surovín. Pokiaľ si ho prichystáte večer, stačí ho vziať so sebou a cestou do práce či školy ho pretrepať a dopriať si vitamínovú bombu. Skúste napríklad banánové smoothie na 5 spôsobov a raňajky to go je hotová.

Pre hutnejšiu podobu odporúčame pripraviť jednoduché raňajky z ovsených vločiek . Alebo vás láka skôr slané raňajky? Stačí krajček celozrnného chleba a na to tvarohovou nátierkou na slano .

Olovrant na ráno aj popoludní

Naháňa vás medzi jedlami maškrtná? Alebo potrebujete lákavú desiatu do školy či práce? Pripravte si napríklad úžasné zapečené toasty v 4 jednoduchých variantoch . Ako ľahkú desiatu odporúčame dokonalé čučoriedkové smoothie .

Obedy raz dva

Narýchlo sa dá ukuchtiť množstvo receptov. Zaiste to nebude sviečková alebo kačica, ale aj tak si môžete pochutnať. Záleží, či si zvolíte zeleninové, mäsové, strukovinové jedlá. Zo zeleninových pokrmov máme recepty na špenát hotový za pár minút .

Z mäsových pokrmov pripravíte narýchlo kuracie mäso v 7 variáciách . Alebo vyskúšajte recepty na hovädzie za minútku .

Studené aj teplé večere

Chrumkavá večera aj zo staršieho pečiva každého poteší. Nestíhate? Pripravte si lahodné zapečené toasty . Na výdatnejšiu večeru pre celú rodinu môžete pripraviť cestoviny podľa vlastnej voľby s omáčkou .

Keď dorazí nečakaná návšteva

Nečakaná návšteva môže milo prekvapiť. Ale čo sa dá narýchlo pripraviť? Nenechajme sa zaskočiť. Suroviny na palacinky máme určite zakaždým doma. Pripravme palacinky na slaný aj sladký spôsob . O výber nápojov tiež núdza nebude. Pozrite sa, ako na skvelý nápoj hotový za minútku .