6 skvelých receptov z remosky, ktoré určite musíte skúsiť!

Stále neviete čo si uvariť na obed, večeru alebo len tak a leží vám v kredenci takmer nepoužívaná remoska?

Alebo len neviete, čo v tejto elektrickej prenosnej rúre ukuchtit?

Vedeli ste, že s ňou pripravíte takmer všetko, napríklad vajíčka, múčniky, ale aj pizzu?

Poďte sa inšpirovať najlepšími slanými, ale aj sladkými receptami z remosky, ktoré uvaríte veľmi jednoducho počas chvíle.

Prečo práve remoska?

Tým, že je remoska dobre prenosným spotrebičom, je vhodná napríklad na chatu alebo na miesta, kde si pečené pokrmy len tak nepripravíte.

Oproti klasickej elektrickej rúre remoska ušetrí až 80% elektrickej energie. Teplo z nej mieri priamo do surovín, preto si vďaka remoske pripravíte takmer každý pokrm, ktorý si len predstavíte. Tiež vďaka nepriľnavému povrchu nie je potrebné použitie toľkých tukov či dokonca žiadneho.

Jedlá sú preto na zdravšej báze a môžu varenie v nej využiť ľudia s diétami alebo trpiaci na vysoký cholesterol. Aj ľudia so zdravým životným štýlom uvítajú zdravší spôsob varenia práve v tejto elektrickej panvici.

Ako už možno viete vďaka receptom obsiahnutým v tomto článku, v remoske pripravíte pokrmy od mäsa, príloh až po chlieb a múčniky. Nie je teda od veci si tento spotrebič zaobstarať či už z hľadiska úspory peňazí alebo z dôvodov zdravého stravovania a jeho multifunkčnosti.

Ak zvažujete kúpu remosky, inšpirujte sa testom a recenziami 10 najlepších remosiek , ktoré vám napomôžu pri výbere tej najlepšej.

Ak máte zálusk na spotrebič skôr na varenie ako pečenie, mrknite sa na recenziu 5 najlepších multifunkčných hrncov.

Napíšte komentár

E-mailová adresa nebude zverejnená a nebude uložená v žiadnej marketingovej databáze. Povinné polia sú označené *.