Výborná nátierka z hermelínu 7x inak. Chuťovka k pečivu pre každého

Blíži sa oslava narodenín, párty alebo posedenie s priateľmi? Tak vám na stole nesmú chýbať chlebíčky!

Jednou z nátierok, ktorú môžete na chlebíčky použiť, je práve syrová.

Nátierku si môžete pripraviť ale aj len tak na večeru, alebo na desiatu.

Prinášame vám tie najlepšie recepty na hermelínovú nátierku, ktorú zvládnete pripraviť rýchlo a určite si pochutnáte!

Ako najlepšie ozdobiť chlebíčky?

Každý chce pripraviť tie najlepšie vyzerajúce chlebíčky, ktoré vyzerajú ako kupované. My vám teraz poradíme, ako na to.

Na tanieri striedajte rôzne druhy chlebíčkov . Pestrosť je v tomto ohľade dôležitá a už samotná farebnosť na tanieri vyvolá chuť jesť.

Chlebíčky nemusia byť namazané len klasickým zemiakovým šalátom alebo hermelínovou nátierkou. Nebojte sa a pripravte aj iné nátierky ako napríklad cesnakovú, z nivy, tvarohovú, budapeštiansku a ďalšie. Na výber máte mnoho možností. Hlavné je, aby pečivo nezostalo suché.

Zvoľte správne kombinácie . Na chlebíčky sa hodí akákoľvek nátierka. Tieto nátierky znesú akékoľvek zdobenia. Premyslite, čo na chlebíčky alebo jednohubky umiestnite. K syrovej nátierke sa napríklad skvele hodí plátok syra a napríklad kúsok orecha. K cesnakovej sa zase hodí sladký komponent ako napríklad hroznové víno alebo mandarínka.

Chlebíčky zdobte do výšky . Nestačí iba na nátierku položiť plátok syra alebo uhorky. Vždy naaranžujte suroviny tak, aby sa úplne neprekrývali.

Veľmi pekne pôsobí, ak salámu alebo syr zahnete do kornútkov . Plátky salámy a syra prekryte cez seba, potom prehnite pozdĺžne napoly a nakoniec zmotajte.

Ak chcete zažiariť, zvoľte netradičné zdobenie . Skúste napríklad olivy, plátok citróna alebo cherry paradajky. Hlavne nezabudnite, že na chlebíčku nesmie chýbať niečo zelené. Vhodné sú kúsky šalátu, petržlenová vňať, pažítka alebo napríklad jarná cibuľka.

Dôležité je, chrániť chlebíčky cez oschnutím . Nechajte chlebíčky zvlhnúť pár hodín v chlade. Chute sa potom prepoja a budú lepšie kĺzať do krku.

A okrem chlebíčkov môžete pre svojich hostí pripraviť aj niektorý z našich receptov na slané pečivo .

Napíšte komentár

E-mailová adresa nebude zverejnená a nebude uložená v žiadnej marketingovej databáze. Povinné polia sú označené *.