Sviatočné rezy s krémom

Nadýchané rezy s krémovou polevou sú ideálnym sladkým pohostením na akúkoľvek oslavu alebo rodinnú stretnutie, najmä ak očakávate viac hostí. Ak ich navyše nakrájate na malé kúsky, budú sa hosťom pohodlne jesť. Rezy preto môžete využiť aj ako súčasť svadobného rautu, kde sa skvele doplnia s ďalšími svadobnými cukrovinkami .

Bohato zdobené rezy vyzerajú luxusne a ich príprava je pritom jednoduchá. Základné cesto zvládnete behom chvíľky a výsledok závisí práve od vašej kreativity pri zdobení upečeného koláča. Nebojte sa zapojiť fantáziu a vyskúšať aj netradičné suroviny, napríklad výborné rezy z tekvice hokkaido alebo perníkové rezy chutia skvele a povýšia obyčajné piškótové cesto na luxusný múčnik.

Rôzne rezy sa tiež výborne hodia ako múčnik po slávnostnom obede. Vyskúšajte sladké Veľkonočné rezy , ktoré si môžete upiecť aj kedykoľvek počas roka. Pri slávnostných rezoch nezabudnite na bohaté zdobenie, môžete zvoliť neutrálny základ z bielej či krémovej polevy a potom dozdobiť každý kúsok zvlášť napríklad marcipánovou kvietkom, kopčekom šľahačky alebo kúskami čokolády.

Letné ovocné rezy vás osviežia

Počas letných mesiacov dozrieva množstvo ovocia, ktoré sa skvele hodia pre najrôznejšie koláče a rezy na plech. Upečte si obľúbenú bublaninu , na ktorú môžete využiť prakticky akékoľvek sezónne ovocie, od ríbezlí až po slivky.

V zime naopak môžete využiť ponuku tropického ovocia, ktoré je práve vo vrcholnej sezóne. Pripravte svojim hosťom osviežujúce rezy s citrusmi alebo sviatočné rezy s kokosom , ktoré vo vás prebudia vianočnú atmosféru.

Pokiaľ zvolíte variant bez ovocia, môžete pripravovať rýchle rezy s krémom či pudingom po celý rok. Hľadáte ideálny múčnik na rodinnú oslavu? Obľúbené Míša rezy s tvarohom nikdy nesklamú!