Jednoduché guličky s tyčinkou Margot! Zamilujte sa do ich chuti ľahko a rýchlo

Skvelé recepty na guličky Margot nájdete len a len u nás.

Ak nie ste veľkí cukrári alebo nemáte dostatok času alebo vás nebaví stáť niekoľko hodín pri platni, tak toto pečivo je pre vás ako stvorené.

Stačí pár základných ingrediencií, jednoduchých úkonov a voilá nepečené pečivo je na svete! Najlepšie na ňom je, že bude chutiť každému komu ho naservírujete.

Akú nepečenú dobrotou začnete?

História tyčinky Margot

Už krátko po vojne sa objavil nápad začať produkovať nový druh sladkosti. V tejto dobe bol po sladkostiach veľký dopyt, a preto sa tento čas javil ako najviac príhidný.

Výrobná technológia sa síce líšila, ale chuť sa do dnešnej doby takmer nezmenila, stále chutí rovnako skvele!

Margot bola už od svojho počiatku spájaná s pohodou a dovolenkovou náladou, preto aj jej farba je upokojujúca modrá. Tá vytlačila spočiatku používanú zelenú a farba leta, slniečka a pozitívne nálady vydržala dodnes.

Neskôr prichádzajú výrobcovia s novým druhom tyčinky. Klasická Margotka je doplnená o hrozienka, a takto sa stáva hitom vo všetkých obchodoch. Nasledujú ďalšie experimenty a limitované edície, ako je tyčinka s príchuťou marhúľ, kyslými višňami či jablkom so škoricou.

Tyčinky Margot sa môžu pýšiť aj tým, že vo svojich produktoch používajú iba a jedine prírodné farbivá. Na oslavu tohto (po)kroku dostala tyčinka nový obal, ktorý nosí dodnes.

Neskôr prichádzajú ďalšie lahodné kombinácie chutí a Margot sa predáva v kombinácii chutí klasickej kokosovo-rumovej a šťavnatej punčovej a tiež na trh prichádza príchuť ananásu a manga.

číslom jedna sa medzi limitovanými edíciami stala príchuť banánu, po ktorej sa v obchodoch doslova strhla mela.

Aká tyčinka Margot sa stala všetkou najobľúbenejšou?

Napíšte komentár

E-mailová adresa nebude zverejnená a nebude uložená v žiadnej marketingovej databáze. Povinné polia sú označené *.