Jednoduché recepty na vianočné pečivo bez pečenia, ktoré sa dá pripraviť na poslednú chvíľu. Inšpirujte sa!

Ste v jednom kole, takže nič nestíhate, ale veľmi radi maškrtíte? Potom práve pre vás sú skvelou voľbou recepty na nepečené pečivo.

Inšpirujte sa v našom článku a vyskúšajte niektorú z našich starostlivo pozbieraných lahôdok vhodných pre akúkoľvek príležitosť.

Hľadáte najlepšie dobrôtky na Vianoce, Veľkú noc alebo napríklad na narodeninový večierok?

Využite toho, že vám prípravy takýchto pochúťok zaberú minimum času a ešte si úžasne pochutnáte.

Zaujímavosti na záver

Na rôzne druhy nepečených cukroviniek sa používa kondenzované mlieko. Viete, ako sa vyrába? Mrknite na krátke video, podľa ktorého si urobíte predstavu.

Peanut Butter | How It's Made

V niekoľkých receptoch môžete naraziť na tzv. sendvičové sušienky. Tie sú veľmi populárne najmä kvôli lahodnej náplni. V nasledujúcom videu zistíte, ako sa vlastne tieto sušienky tvoria.

SANDWICH COOKIES | How It's Made

Cukrovia a čokoláda k sebe patria rovnako ako jahody so šľahačkou. Používa sa do krémov, na polevy, na posyp, skrátka do všetkého možného. Pozrite sa na video a zistíte, ako taká pochúťka vlastne vzniká.

How It's Actually Made - Chocolate

Dnešná doba je značne uponáhľaná, takže keď sa vám nebude chcieť strácať čas s pečením rolády, ktorú použijete na prípravu nepečených cukroviniek, môžete si ju jednoducho kúpiť hotovú. Ako sa vyrába? To už zistíte v priloženom videu.

SHANGHAI KUIHONG automatic swiss roll production line video 1

Napíšte komentár

E-mailová adresa nebude zverejnená a nebude uložená v žiadnej marketingovej databáze. Povinné polia sú označené *.